ERP Nedir? ERP Sistemleri Neden Gereklidir?

İçindekiler

ERP, henüz kullanmaya başlamayanlar için etkisi kolayca anlaşılabilecek bir yazılım çözümü değildir. Küresel ERP çözümleri pazarı günümüzde 50 milyar dolarlara ulaşan bir iş hacmini üzerine almış durumda. Bu durum da aslında logo muhasebe destek, logo bordro eğitimi ve diğer çözümler açısından ERP’nin ne denli önemli bir piyasa aracı olduğunu kanıtlıyor. Küresel aktörler pazarın daralmasını sağlarken ERP çözümleri rekabet konusundaki her türlü aracı mikro işletmelere sağlıyor.

 

ERP Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

ERP kullanım alanları Kurumsal kaynak planlaması yapmak isteyen işletmelerin alanlarıdır. Makro işletmeler için logo muhasebe desteği, ERP çözümleri oldukça yaygındır. Fakat mikro işletmeler de tedarik zinciri içinde imalat ve dağıtımın her yerindeki parçaları takip etmek için ERP çözümlerini kullanır. Her sektörde kolaylıkla kullanılabilir. Kâr amaçlı kurulan şirketlerce tercih edilmesinin yanında kâr amacı gütmeyen sağlık sektöründe, inşaat ve hizmet sektöründe de kullanılır. Müşterilerinin bilgilerini, envanterlerini, çalışanlarının durumlarını takip etmek isteyen hemen her organizasyon tarafından tercih edilebilir.

 

ERP Nasıl Çalışır?

(Harun abi, bu başlığı değiştirmeyin. Google’da en fazla böyle aranmış)

ERP, tek bir veritabanında tüm verileri depolar ve ilgili tüm bölümlerin aynı verileri bir kerede kullanmasını sağlar. Analizler ve raporlamalar oluşturulabilir ve bu oluşturulan datalardan yararlanarak grafiksel çalışmalar oluşturulabilir. Üstelik sağlanan bu veriler, sonradan yeniden oluşturulabilir, düzenlenebilir ve yenilenen kayıtlar yeniden yorumlanabilir.

 

LOGO ERP Çözümleri Neler Sunar?

LOGO ERP çözümleri yoğunluğa takılı kalmadan hızlı bir şekilde işlemlerini tamamlamakta ve iş süreçlerini hızlıca halledebilmektedir. Antalya logo destek (durebilişim) olarak biz de mikro ve makro ölçekte işleyen işletmelerimize LOGO GO PLUS ve LOGO G03 programı ile destek oluyor ve kendi ekosisteminizi kurmanıza destek oluyoruz. Güvenli ve sürdürülebilir bir tecrübe yaşamak isterseniz alinizin bir parçası olarak sizlere destek vermeye hazırız. Bize ulaşmak için tıklayın.

 

Logo Muhasebe Destek

Ülkemizde en yaygın kullanılan muhasebe programı kuşkusuz Logo muhasebe programıdır. İleri dönük planlamalarını başarıyla yapmak isteyen işletmeler temellerini sağlam oluşturmak isterler. Bu nedenle e-Dönüşüm yöntemiyle, Endüstri 4.0 nimetlerini kullanmaya ve ERP çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır. Logo muhasebe çözümleri ise sektörlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir

OFİS BİLGİLERİ

KATEGORİLER

HIZLI İLETİŞİM

OFİS BİLGİLERİ

İLETİŞİM FORMU

OFİS GOOGLE MAPS